Cold Steel

Mačeta ColdSteel Kukri
1 ks
s púzdrom
skladom do 14 dní

Na svete je len veľmi málo nožov, na ktoré môžeme myslieť, že dokážu vyzerať alebo rezať ako dobrá Kukri. Je pravda, že niektoré z najlepších Kukri (ako je model Gurkha od ColdSteel) môžu byť o niečo drahšie, aj keď tento „plnokrvník“ funguje mimoriadne dobre, niekedy sa vyžaduje dobrý, lacnejší model „pracovného koňa“ - a práve mačety Kukri od značky ColdSteel sú tieto kone. Táto mačeta prichádza úplne nabrúsená a pripravená zvládnuť aj tie najťažšie úlohy.

Hmotnosť 455g
Hrúbka čepele 2,8mm
Dĺžka rúčky 12,7cm
Celková dĺžka 45,7cm
Oceľ 1055 Uhlíková oceľ s čiernou vypaľovanou matnou povrchovou úpravou
Púzdro Plášť Cor-Ex ™

39,90 €

Mačeta ColdSteel Kukri Plus
1 ks
s púzdrom
Dostupné ihneď (1 ks)

Full tang konštrukcia mačety je úplne zapuzdrená v pohodlnej a odolnej polypropylénovej rukoväti, ktorá bola ergonomicky navrhnutá pre pohodlie a bezpečnosť, čo vám umožňuje bezpečne držať mačetu aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Plne nabrúsená a odborne temperovaná čepeľ z uhlíkovej 1055 nehrdzavejúcej ocele so zapečeným matne čiernym ochranným povlakom sa dá bezpečne uložiť v pevnom obale Cor-Ex.

Hmotnosť 565g
Hrúbka čepele 2,8mm
Dĺžka rúčky 12,7cm
Celková dĺžka 45,7cm
Oceľ 1055 Uhlíková oceľ s čiernou vypaľovanou matnou povrchovou úpravou
Púzdro Plášť Cor-Ex ™

39,90 €

Sekera Cold Steel Frontier Hawk
1 ks
Tomahawk
Dostupné ihneď (2 ks)

Sekera Frontier Hawk, je vhodná pre re-enaktorov od obdobia od francúzskej a indickej vojny až po konečné urovnanie Západu na konci 18. storočia. Je ľahká ako niektoré táborové sekery, ale jeho dizajn umožňuje obrovské množstvo využitia či už pri kempingu alebo bushcrafte.

Hmotnosť 635g
Dĺžka ostria 8,4cm
Dĺžka rúčky 55,8cm - biely orech
Oceľ Drop Forged 1055 Carbon

45,00 €