ASG

CZ SP-01 Shadow NBB
1 ks
4,5mm oceľ. guličky
skladom do 14 dní

Replika Pištole CZ SP-01 Shadow od ASG, je poháňaná plynom CO2. Jej model je založený na najnovšej generácii pištolí CZ (Česká zbrojovka).
Replika sa skladá z plastu a kovu. Telo zbrane je vyrobené z kvalitného ABS plastu, vnútorné diely a ovládacie prvky sú vyrobené z kovu. Replika je vybavená mechanickými mieridlami.
Stojí za zmienku, že muška je zo svetlovodivých optických vlákien, čo zvyšuje komfort pri mierení.

Na rukoväti je pohodlný profilovaný plášť, s hrubou textúrou čiastočne vyrobenou z gumy. Takéto obloženie zaručuje ergonomické držanie zbrane a zabranuje vykĺznutiu zbrane. Pod hlavňou je RIS lišta, vďaka ktorej je možné namontovať radu taktických doplnkov, ako je laser alebo svietidlo. Súčasťou balenia je zásobník na 15 guliek. 

špecifikácia:
 
Prevedenie: plast a kov
Dĺžka: 210 mm
Pohon: plyn, CO2
Hop-up: áno, stály
Rýchlosť: 413fps
Hmotnosť: 600 g
Blowback: nie
Strelivo: 4,46 - 4,5 mm oceľové guľôčky

69,90 €

Detail

Vzduchovka Kandar CP1
1 ks
kaliber 5,5 mm
skladom do 14 dní

Vzduchovka Kandara CP1 kalibru 5,5 mm so závitom v hlavni. zduchovku poháňa 12g bombička na CO2. ktorá je umiesnená v zásobníku pod hlavňou zbrane. Jedna bombička CO2 vydrží asi 40 výstrelov pri konštantnom tlaku. Jednotlivé časti vzduchovky Kandara CP1 ako hlaveň, CO2 zásobník a plynové potrubia sú vyrobené z kovu, čo pozitívne ovplyvňuje silu a kvalitu výrobku. Drevená rukoväť vyrobená z bukového dreva bola upravená tak, aby zaručila bezpečné uchopenie. Zbraň je vybavená 11 mm koľajnicami, na ktoré je možné primontovať kolimátor. Nabíjanie vzduchovky Kandara CP1 sa vykonáva zatiahnutím za zámok. mieridlá sú nastaviteľné vertikálne aj horizontálne.

Špecifikácia:
 
Model: Kandara CP1
Kaliber: 5,5 mm
Úsťová rýchlosť: 140 m / s v závislosti na diabolkách
Pohon: 12 g CO2
Celková dĺžka: 390 mm
Hmotnosť: 888 g

 

89,90 €

Detail